QUIZ: Czym do ślubu?

Czym do ślubu? To pytanie zadaje sobie każda para przygotowująca się do najważniejszego dnia w swoim życiu.

Wybór pojazdu, którym młodzi będą się poruszać jest niezwykle ważny, a ostateczna decyzja powinna być spójna z koncepcją całej uroczystości. Na rynku pojawia się coraz więcej wypożyczalni i profesjonalnych firm, które starają się spełnić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania swoich klientów. W związku z tym parom młodym coraz trudniej jest podjąć decyzję jaki środek transportu będzie dla nich odpowiedni — w końcu możliwości jest tak wiele…

Jeżeli wy również zastanawiacie się czym powinniście pojechać do ślubu, rozwiążcie nasz nowy quiz!

0%

Weekend przed ślubem najchętniej spędzilibyśmy na:

Słodki stół na moim weselu wyglądałby tak:

Jak opisaliby Was przyjaciele?

Najlepszy ślubny manicure to:

Nasze wspólne życie najlepiej opisuje cytat z filmu/książki:

Gdyby nasz ślub mógł się odbyć w wymarzonym miejscu na świecie, wybralibyśmy:

W naszych weselnych dekoracjach nie może zabraknąć:

Czym do ślubu?
Biała limuzyna

Uwielbiacie styl glamour i w Waszym wyjątkowym dniu chcecie czuć się niczym gwiazdy filmowe. Wasz ślubny samochód musi oddawać elegancki i wysublimowany styl Waszego wesela, w związku z czym postawicie na... luksusową limuzynę! To jedyna taka okazja w życiu - kto powiedział, że musicie się ograniczać?
Bajkowa karoca

Od dziecka marzyliście o tym, aby w dniu swojego ślubu poczuć się jak księżniczka i książę. Nawet jeśli nie uda Wam się zorganizować wesela w wytwornym pałacu, Wasz ślubny środek transportu może pomóc Wam przeistoczyć się na chwilę w parę książęcą. Mowa oczywiście o pięknej karocy, która pozwoli przenieść się Wam na chwilę w świat rodem z bajek Disneya!
Romantyczny garbus

Jesteście romantycznymi duszami i pragniecie, żeby Wasz wyjątkowy dzień był pełen uroku i delikatności. Jakie samochody kojarzą nam się z eterycznością i niewinnością? Oczywiście kultowe, przepiękne garbusy! Prawdziwa perełka motoryzacji na pewno zachwyci wszystkich Waszych gości.
Oryginalny pojazd

Nie przepadacie za weselami w klasycznym stylu. Na co dzień jesteście kolorowymi ptakami, więc Wasz ślubny samochód powinien oddawać Wasze podejście do życia i tradycji. W związku z tym wybierzecie wyjątkowo oryginalny pojazd, który dopasujecie do stylu, w jakim organizujecie swój najważniejszy dzień. Uroczy bus, ekstrawagancki motocykl albo... rolki? Najważniejsze, żebyście to Wy byli zadowoleni z Waszego wyboru!
Sportowy samochód

W dniu ślubu chcielibyście skorzystać z tej wyjątkowej okazji, by w końcu przejechać się samochodem Waszych marzeń. Prędkość, nowoczesność i elegancki wygląd - wszystko to zapewni Wam sportowe auto, które podziwiać będą wszyscy zgromadzeni goście. A już na pewno ich męska część...
Retro klasyk

Najlepiej odnajdujecie się w szykownym klimacie nawiązującym do stylu retro. Chcielibyście wykorzystać tę wyjątkową okazję, jaką jest Wasz ślub i przez chwilę poczuć się jak gwiazdy starego kina. Właśnie dlatego postawicie na piękny i elegancki samochód z lat 30. lub 40. Klasa i dobry styl — te słowa przyjdą na myśl gościom, gdy tylko ujrzą Was w niezwykłym, zabytkowym pojeździe!

Rozwiąż też pozostałe QUIZy!

Nasz Instagram to źródło wspaniałych, ślubnych inspiracji. Jeżeli szukacie ciekawych pomysłów na swój wyjątkowy dzień, serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu!

Przeczytaj podobne wpisy o tej samej tematyce

To również cię zainteresuje

Wszelkie pytania, uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania serwisu
weddingdream.com
proszę kierować na adres: redakcja@weddingdream.com

Wedding Dream – Izabela Janachowska – Jabłońska | Copyright 2014-2019 | Polityka prywatności