Sephora Ezoterrapia Warszawa , Mazowieckie - ceny, opinie. | Wedding Dream
Sephora Ezoterrapia

Sephora Ezoterrapia

Wyróżniona firma Sephora Ezoterrapia WYRÓŻNIONA
Odwiedź nas:

O nas

Zajmuję się Tarotem i energiami, opracowuję energetyczne talizmany z kamieni szlachetnych. W pracy ezoterrapeutycznej jako doradczyni duchowa i terapeutka, bazuję na interpretacji kart Tarota i odczycie ich wibracji energetycznej. Analizę wspieram wiedzą z zakresu psychologii, psychoterapii. Jestem konsultantką, koordynatorką złożonych projektów, terapeutką i projektantką. Dla projektów przestrzeni oraz wnętrz energetyczną bazę wspieram wiedzą o architekturze wnętrz oraz praktyką lat projektowania i wdrażania projektów.

Karty pomogą wskazać drogę i opcje, których możemy nie dostrzegać, a które są kluczowe dla harmonijnego rozwoju naszej relacji, umacniania związku i pielęgnowania miłości. Z radością pomogę podjąć dobre decyzje tłumacząc, przekażę wsparcie duchowe i energetyczne. Mam niekonwencjonalne metody a Tarot towarzyszy mi od 20 lat i jest to jeden z ciekawszych podręczników psychologii człowieka, jakie znam. To co Ci daję, to nie jest przepowiednią przyszłości, a wiedza na jej temat. Moje prognozy z kart Tarota znajdziecie w renomowanym portalu ezoterycznym Wróżby Online, piszę też dla Wirtualnej Polski.

Moje usługi to:
Prognozy miłosne dla związków
Tarot dla domu i rodziny, pracy i kariery.
Talizmany energetyczne i miłosne i afrodyzjaki

Wykonuję i realizuję też projekty przestrzeni i wnętrz stałych i tymczasowych. Projektuję wnętrza stałe - mieszkania, restauracje, biura, a także przestrzenie tymczasowe takie jak scenografie eventowe, koncertowe, teatralne, plany fotograficzne a także wystawy, stoiska. Moje zaangażowanie w projekt to poziom od konsultacji przez plan, wizualzację i realizację techniczną wraz z koordynacją projektu i dostawą elementów wystroju.

Możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia. Zapraszam do kontaktu, by dowiedzieć się jak umówić sesję tarota, lub nawiązać współpracę w uzgodniony sposób.

Do zobaczenia w kartach!

Nasze cechy

Nasze cechy:
Zakres cen:
Dodatkowe usługi:
biżuteria, wróżka, wróżby, Tarot, talizman energetyczny, kamienie szlachetne, biżuteria, projektowanie wnętrz, prezent
Działamy w obszarach:
Prezenty dla kobiet
Prezenty dla mężczyzn

Ocena Par Młodych

-

Ten usługodawca nie ma jeszcze żadnych ocen. Chcesz zostawić opinię?

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Adres firmy

Wiadomość do Sephora
* Pola obowiązkowe
Wiadomość do Sephora
* Pola obowiązkowe

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

*Pola obowiązkowe