Fotografia Ślubna Roman Jagodziński Bydgoszcz , Kujawsko-pomorskie - ceny, opinie. | Wedding Dream
Fotografia Ślubna Roman Jagodziński

Fotografia Ślubna Roman Jagodziński

Odwiedź nas:

O nas

Cześć, nazywam się Roman Jagodziński i będzie mi niesłychanie miło, jeżeli wybierzecie mnie na swojego fotografa ślubnego. Jestem fotografem od wielu lat, a fotografia ślubna to moja największa pasja i praca jednocześnie. To dla mnie ogromne wyróżnienie, że to właśnie ja mogę towarzyszyć Młodej Parze w jednym z najważniejszych dni w ich życiu, pełnym nieskrywanych emocji, uśmiechu, szczęścia, ale także wielu wzruszeń. Dlatego nie ustawiam, nie reżyseruję. Stawiam na spontaniczność, bo to właśnie te wszystkie emocje i Wasza naturalność sprawia, że zdjęcia ślubne są wyjątkowe, prawdziwe, Wasze.... Staram się być niewidoczny. Wyłapuję ulotne chwile i momenty, które nie są zauważane przez innych. Dlatego moje reportaże ślubne nie są sztuczne, pozowane, ani też nienaturalne. Są za to żywiołowe, pełne prawdziwych i niewymuszonych emocji oraz naturalnego szczęścia.

Zachęcam do kontaktu - umówmy się na spotkanie (osobiste lub wirtualne). Chętnie posłucham o Waszych oczekiwaniach. Głównie fotografuję w Bydgoszczy, Poznaniu i okolicach. Znam tutaj wiele ciekawych i inspirujących miejsc, które będą pięknym tłem do Waszego szczęścia. Wykonuję również sesje w całej Polsce. Mam swoje ulubione zakątki, natomiast chętnie posłucham o Waszej wizji.

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wykonane przez mnie zdjęcia ślubne, zawsze przypominały Wam o tym najważniejszym dniu. Aby przywoływały emocje, radość i wzruszenie, które towarzyszyły Wam tamtego, pięknego dnia...

Nasze cechy

Nasze cechy:
reportaż ślubny
plener
sesja narzeczeńska
fotoksiążka
tradycyjny album
Zakres cen:
Dodatkowe usługi:
Zakres cen:
Dodatkowe usługi:
Zakres cen:
Przedział cenowy
Dodatkowe usługi:
Działamy w obszarach:
Fotograf

Ocena Par Młodych

3.7

średnia ocen: 3.7 / 5 z 3 opinii

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Adres firmy

Fotografia Ślubna Roman Jagodziński

ul. Wolna 7/33

Bydgoszcz 85-794

Kujawsko-pomorskie

Avatar
Wiadomość do Roman
* Pola obowiązkowe
Avatar
Wiadomość do Roman
* Pola obowiązkowe

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

*Pola obowiązkowe