Jurek-Catering Serwis Kraków , Małopolskie - ceny, opinie. | Wedding Dream
Jurek-Catering Serwis

Jurek-Catering Serwis

Odwiedź nas:

O nas

Organizacja wesela to niezwykle stresujące wyzwanie, które wymaga podjęcia wielu ważnych, a zarazem mających bardzo duży wpływ na odbiór całego wydarzenia, decyzji. Jednym z tych arcyważnych punktów do zorganizowania będzie kulinarna strona przyjęcia weselnego. Jesteśmy firmą cateringową z wieloletnim doświadczeniem w branży, a za nami setki, jak nie tysiące zorganizowanych wydarzeń. Od konferencji oraz sympozjów, do prowadzenia własnej sali bankietowej. Tak obszerne doświadczenie pozwala nam zapewniać catering weselny dla dowolnej ilości osób i w dowolnie wybranym przez klientów miejscu. Wszędzie tam, gdzie znajdziecie swoją wymarzoną przestrzeń, my dostarczymy najsmakowitsze dania, stoły udekorowane adekwatnie do myśli przewodniej wesela i obsłużymy gości z należytą uwagą.  

Mimo ogromu podejmowanych zleceń zapewniamy, że każde wydarzenie to dla nas wyjątkowa rzecz. Dlatego, do każdego z Waszych przyjęć weselnych podchodzimy tak, jakbyście byli członkami naszej rodziny. Tylko dzięki takiemu działaniu możemy pochwalić się setkami zadowolonych i polecających nasze usługi cateringowe par, a wszystko co za nami składa się na naszą bogatą historię. Dla wielu weselnych par organizowaliśmy również inne uroczystości rodzinne, co stanowi dla nas najwyższe wyróżnienie i potwierdzenie jakości świadczonych usług.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy ofertę cateringu weselnego oraz dział Miejsca Cateringu, w którym przedstawiamy przykładowe lokalizacje idealne na przyjęcia weselne. 
Nasze usługi cateringowe świadczymy na terenie województw: małopolskiego oraz śląskiego. Główne miasta w których działamy to Kraków, Warszawa, Katowice.

Nasze cechy

Nasze cechy:
ciasta i torty
sprzęt gastronomiczny
kelnerzy
kuchnia wegetariańska
Zakres cen:
Dodatkowe usługi:
Zakres cen:
Dodatkowe usługi:
Live cooking, Okrągłe stoły, Krzesła Chiavari
Działamy w obszarach:
Kelnerzy
Kuchnia wegetariańska
Prywatny kucharz
Sprzęt gastronomiczny
Wiejski stół

Ocena Par Młodych

-

Ten usługodawca nie ma jeszcze żadnych ocen. Chcesz zostawić opinię?

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Adres firmy

Wiadomość do Jolanta
* Pola obowiązkowe
Wiadomość do Jolanta
* Pola obowiązkowe

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

*Pola obowiązkowe